Nonacne

FAQ

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Nonacne kapsulas

Vai nonacne ir nekaitīgs manai veselībai?

Jā. Nonacne ir nekaitīgs tavai veselībai, tā lietošana neizraisa nekādas blakus parādības. Kādēļ? Tāpēc, ka šis uztura bagātinātājs ir ticis izstrādāts uz dabisku līdzekļu bāzes. Nonacne sastāvdaļas tiek plaši pielietotas tautas medicīnā un nekādā veidā negatīvi neietekmē organismu.

Kādas sastāvdaļas satur Nonacne?

Nonacne formula balstās uz dabiskiem elementiem, kas izvēlēti, lai efektīvi palīdzētu pūtīšu ārstēšanā. Uztura bagātinātāja sastāvā ietilpst tādi elementi kā: sarkanais āboliņš, sarsaparilla, vīnogu kauliņu ekstrakts, nātru lapu ekstrakts, vitamīni C, E, A, B5, B6 un cinks. Visas sastāvdaļas ārstē vienlaicīgi un palīdz cīnīties ar nevēlamām ādas izmaiņām.

Vai uztura bagātinātājs nonacne ir tiešām efektīvs?

Nonacne ir pavisam inovatīvs produkts, un tā efektivitāti pierāda katrs pozitīvais mūsu klientu viedoklis. Nonacne dažādos veidos ārstē pūtītes uz sejas ādas – tādēļ dažkārt efekts tiek sasniegs ātrāk, bet dažkārt pēc ilgāka laika. Tomēr vislielākais Nonacne pluss ir fakts, ka tas kā uztura bagātinātājs palīdz cīnīties pret dažāda tipa pūtēm – kā baktēriju tā hormonu izraisītām, kas lielā mērā izceļ šo produktu citu šāda tipa produktu vidū.

Kādā veidā ieteicams lietot Nonacne?

Nonacne kapsulas ieteicams lietot divreiz dienā, vislabāk no rīta un vakarā.

KLIENTU APKALPOŠANA

KĀ ES VARU VEIKT PASŪTĪJUMU?

Lai varētu veikt pasūtījumu izvēlies preces daudzumu, piegādes un maksājuma veidu, aizpildi adreses formulāru. Pasūtījumu tu vari veikt šeit.

KĀDĀ VEIDĀ NOTIEK PRODUKTU PIEGĀDE?

Produktu piegāde notiek 48 stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Produktu jūs saņemsiet 2 – 10 dienu laikā (starptautisko sūtījumu saņemšana var ieilgt). Sūtījumus ar kurjera palīdzību jūs saņemsiet 1-2 dienu laikā. Mēs augstu vērtējam mūsu klientu privātumu – sūtījums tiks iepakots tā, lai tikai jūs zinātu sūtījuma saturu.

VAI PIEGĀDE TIEK VEIKTA ĀRVALSTĪS?

Jā. Prece tiek piegādāta Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā.

KĀDAS IR PIEGĀDES IZMAKSAS?

Sūtījumi ar prioritāti tiek piegādāti ar Polijas pasta palīdzību bez maksas. Sūtījumi ar kurjera palīdzību izmaksā 16 Euro.

KĀDĀ VEIDĀ ES VARU SAMAKSĀT PAR PASŪTĪJUMU?

Par pasūtījumu jūs variet norēķināties ar bankas pārskaitījuma, elektroniskā pārskaitījuma, maksājuma kartes, PayPal palīdzību, kā arī sūtījuma saņemšanas laikā.

VAI MANA NAUDA IR DROŠA?

Jā. Par darījumu drošību ir atbildīga firma DotPay (elektroniskie pārskaitījumi) kā arī PayPal (maksājuma kartes).

Pasūti Tagad