Nonacne

Nonacne

Radīts tiem, kuri vēlas iegūt pastāvīgus
un redzumus efektus cīņā ar pūtītēm!

Nonacne vīriešiem Daudzi cilvēki, kuri ir uzticējušies uztura bagātinātājam Nonacne, ir sasnieguši labus rezultātus. Šis produkts ir universāls, tā lietošanu iesakām kā sievietēm, tā arī vīriešiem dažādā vecumā. Pusaudžu vecuma pūtītes vai tās, kas veidojās pēc 30. dzīves gada nesagādā Nonacne nekādas problēmas, tādēļ, ka šis uztura bagātinātājs palīdz likvidēt katras iekaisuma izraisītas izmaiņas, kuras radušās pūtīšu dēļ!

Kādēļ šīs produkts ir tik īpašs?

Ja runājam par sastāvdaļām, nonacne satur visefektīvākos komponentus

Nonacne sievietēm Produkta sastāvdaļas ir rūpīgi izvēlētas, lai risinātu dažādas ar pūtēm saistītas problēmas. Katrs elements izpilda konkrētu uzdevumu, un kopā tie spēj izārstēt jebkādas iekaisuma izraisītas problēmas efektīvi un ilglaicīgi! Šajā unikālajā sastāvdaļu klāstā ietilpst: sarkanais āboliņš, nātru lapu ekstrakts, sarsaparilla, vīnogu kauliņu ekstrakts, cinks, likopēns, varš, kā arī vitamīni: C, A, E, B5 un B6.

Kādas ir nonacne sastāvdaļu priekšrocības?

Sarkanais āboliņš - saukts arī par pļavas āboliņu, ir daudzu svarīgu elementu sastāvā. Tautas medicīnā tas ir viens no pamata elementiem pūtīšu ārstēšanā. Sarkanais āboliņš ir bagāts ar daidzeīnu, genisteīnu, miecvielām, salacilskābi, holīnu, metilsalicilātu, kalciju, kāliju, cinku, fosforu, molibdēnu, vitamīnu B-3, C un E, kā arī beta-karotīnu. Tā sastāvā ietilpst izoflavonīdi, tas iedarbojas kā estrogēns – ārstē hormonālās svārstības, kuras izraisa pinnes. Tam piemīt stipras antioksidanta īpašības, kuras attīra organismu no nevēlamiem toksīniem.

Sarsaparilla - šī auga sastāvdaļa tiek iegūta no Sarsaparillas saknes. Pirmoreiz šis augs tika pielietots Dienvidamerikā un Āzijā. Līdz mūsdienām Sarsaparilla šajās valstīs tiek izmantota tautas medicīnā kā pamata ādas slimību ārstēšanas metode. Šī auga efektivitāte ir pārbaudīta klīnisku pētījumu rezultātā – šim augam piemīt antibakteriāla un pretsēnīšu iedarbība, kas veiksmīgi ārstē pūtītes. Sarsaparilla novērš ādas iekaisumus. Tā sastāvā ietilpst tādi vērtīgi minerāli kā dzelzs, cinks, varš, jods, mangāns, silīcija dioksīds, kā arī vitamīni C, A, B, D.

Vīnogu kauliņu ekstrakts – satur vitamīnu E, flavonoīdus, linoskābi, kas palīdz aizsargāt kolagēnu un elastīnu šūnās. Linolskābe mīkstina un izlīdzina ādu – pateicoties linolskābei, sejas āda kļūst tīrāka un veselīgāka. Vīnogu kauliņu ekstraktā ietilpst OPC, bagāti ar antioksidantiem, kuri neitralizē brīvo radikāļu izplatīšanos organismā un aiztur ādas novecošanos. Turklāt OPC veiksmīgi aiztur jaunu pinņu veidošanos un saglabā veselīgas ādas izskatu.

Nātru lapu ekstrakts – šim ekstraktam piemīt laboratorijā pārbaudītas antibakteriālas un pretiekaisuma īpašības. Nātru lapu ekstraktam piemīt antioksidējošas, attīrošas īpašības, brīvo radikāļu novēršanas īpašības. Nātre aiztur eļļas dziedzeru izraisītus iekaisumus COX-2, baktēriju attīstīšanos, kā arī ārstē ādas slimības, tostarp pūtītes. Antibakteriālā iedarbība ietekmē gram – pozitīvās un gram-negatīvās baktērijas, tostarp E. Coli.

Vitamīns C – C vitamīnam ir īpaša loma ādas reģenerācijas procesā. Pētījumi ir pierādījušo, ka vitamīns C palīdz likvidēt kairinājumus un iekaisumus, kas saistīta ar rētām pūtīšu rezultātā vai pašām pūtītēm. C vitamīns atjauno dabisko kolagēna daudzumu un atbild par ādas elastīgumu. Tas ir antioksidanta avots, kurš ierobežo brīvo radikāļu izplatīšanos.

Pasūti Tagad